Rozstrzygnięcie konkursu "Eco - zabawka"

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 „Akademia Pana Kleksa” wzięły udział w konkursie pt.: „Eko – zabawka”  zorganizowanym przez firmę Ekolider Jarosław Wyglądała we współpracy z PreZero Service Centrum Sp. z o.o., Miastem Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury. Konkurs miał na celu szerzenie wiedzy wśród najmłodszych na temat ekologii oraz kreatywnego wykorzystania śmieci. Wykonane eko-zabawki wzbudziły wielki podziw wśród organizatorów, dlatego też wszystkie prace zostały nagrodzone. Serdecznie gratulujemy naszym Przedszkolakom a także wszystkim biorącym udział w konkursie. Dziękujemy firmie Ekolider za zaangażowanie oraz zorganizowanie konkursu, dzięki któremu podnosimy świadomość o ekologii wśród najmłodszych.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie.
W naszej galerii można zobaczyć nagrodzonych uczestników oraz wystawę przygotowanych prac.

#AkademiaPanaKleksa
#Garwolin