Wizyta Pani Pauliny - mamy Ewuni

19 stycznia gościliśmy w naszej grupie mamę Ewci - Panią Paulinę, która zasłuchanym dzieciom przeczytała piękną książeczkę.

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję i komputery chwile poświęcone na wspólne czytanie książek w rodzinie pozwalają tworzyć atmosferę ciepła, wzajemnej bliskości, a dorosłym dodatkowo dostarczają momentów, kiedy można odpocząć od pośpiechu i codziennych spraw.

Pani Paulino, bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas! Był on dla nas niezwykle ważny i rozwijajacy! Tym samym zachęcamy pozostałych rodziców do właczenia się w tę piękną inicjatywę!