Wizyta Pani Małgorzaty - mamy Mikołaja

2 marca gościliśmy w naszej grupie mamę Mikołaja. Pani Małgorzata przeczytała dzieciom książkę "Gdzie jesteś, misiu? - opowieść o uczuciach". Dzieci chętnie słuchały opowieści o słoniku Stefanku i jego zagubionym pluszowym misiu - Książka ta, pomogła dzieciom poznać i zrozumieć różne uczucia.

Codzienne czytanie dziecku zaspokaja potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, jest także jedną z najskuteczniejszych strategii wychowania! Dziecku któremu czyta się codziennie czuje się ważne i kochane. Buduje to jego mocne poczucie własnej wartości - wewnętrzną siłę i wiarę w siebie. Codzienne głośne czytanie buduje mocną więź między rodzicem i dzieckiem.

Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie za poświęcony czas i za słodkie rogaliki którymi dzieciaki się zajadały! :)

Zachęcamy pozostałych rodziców do odwiedzenia nas z książką!