Marysia Absolwentka Naszej Akademii czyta młodszym kolegom i koleżankom

7 marca odwiedziła nas siostra Kalinki - Marysia, która kilka lat temu uczęszczała do naszego przedszkola. Jako absolwentka, miło wspominała czas, gdy sama była przedszkolakiem. Aktualnie Marysia jest uczennicą III klasy Szkoły Podstawowej nr 2 i chętnie spotkała się z młodszymi dziećmi, żeby w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, wykorzystać nabytą w szkole umiejętność czytania. Przedszkolaki z zaciekawieniem wsłuchiwały się w treść bajki, którą czytała im starsza koleżanka i oglądały barwne ilustracje zawarte w książce. Następnie dzieci zaprosiły Marysię do zabaw w kąciku, bo przecież nawet, gdy chodzi się już do szkoły, to jak miło jest wrócić do przedszkolnych chwil, żeby wesoło pobawić się zabawkami...