Wizyta eksperta - mamy Benia

20 marca w naszej grupie wizytę złożył nam wspaniały gość, a przy tym także ekspert i mama Benia w jednym! Ku uciesze wszystkich Biedroneczek, przyniosła ona do przedszkola rzutnik w bajkami na kliszach. Okazało się, że w poprzednich latach, aby móc oglądać bajki i rozumieć ich sens, trzeba było także umieć czytać! To niezwykle zszokowało nasze małe Biedroneczki! Niemniej jednak, Pani Elwira uratowała z opałów naszych Milusińskich i przeczytała napisy umieszczone na kliszy, a także pokazała i dokładnie wytłumaczyła mechanizm przewijania bajki na tym urządzeniu. Była to  kolejna wspaniała lekcja dotycząca wynalazków, która niezwykle zainteresowała Przedszkolaków!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, a także wykazanie się zaangażowaniem i czynnym udziałem w życiu przedszkola! Zachęcamy przy tym Rodziców naszych Biedroneczek do odwiedzania nas w roli ekspertów! :)