"WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI" :)

"WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI"

Polskie Centrum Optymizmu Happy Kindergarten Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner

Zbliżające się Święta Wielkanocne stały się okazją do zawitania w progi  przedszkola rodziców naszych przedszkolaków. Na warsztatach wielkanocnych, które odbywały się  w ostatnim tygodniu marca rodzice i dzieci w miłej atmosferze spędzili czas na wspólnej pracy. Warsztaty były świetną okazją do integracji naszych przedszkolaków z rodzicami. Wszyscy dzielnie wycinali, malowali i ozdabiali wielkanocne ozdoby. Każdy królik, zając, palma i pisanka były wyjątkowe i niepowtarzalne. Wspólne wykonywanie ozdób na wielkanocne stoły przyniosło przedszkolakom wiele radości. Cieszymy się, że w tak miłym gronie udało nam się wykonać piękne ozdoby. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną, miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.

#AkademiaPanaKleksa
#Garwolin