"7 TRENINGÓW SZCZĘŚLIWEGO DZIECKA"- udział w programie Happy Kindergarten

31.03.2023r. przystąpiliśmy do realizacji „7 TRENINGÓW SZCZĘŚLIWEGO DZIECKA” w programie Happy Kindergarten Polskie Centrum Optymizmu  Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner

Od dzisiaj, każde dziecko wchodząc do swojej sali przeszło przez DRZWI SZCZĘŚĆIA. Tym samym stali się przewodnikami podróży do SZCZĘŚLIWEGO DZIECIŃSTWA. Z tej okazji zostały przygotowane Drzwi Szczęścia oraz „przywitanki”.  Wchodząc do sali każde dziecko  ma możliwość wyboru sposobu przywitania się z Panią i innymi dziećmi.  Uśmiech na twarzy pojawił się u każdego z nich. W tym dniu  obchodziliśmy również Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w kolorze niebieskim na znak solidaryzowania się z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem. Celem prowadzonych zajęć było zwiększenie świadomości i wrażliwości w temacie autyzmu.
Na zakończenie w naszym przedszkolu gościliśmy Pana Tomasza Paziewskiego oraz uczniow:
- Bartek Narecki
- Jan Getler
- Basia Utnicka
- Ala Zając
- Nela Trzeciak
- Marysia Baranowska
- Maciek Walicki
którzy zaprezentowali grę na różnych ciekawych instrumentach. Przedszkolaki nie tylko wysłuchały utworów muzycznych granych na różnych instrumentach ale również poznały budowę i ciekawostki na ich temat. Mogły także spróbować zagrać na nich. Cieszymy się, że wśród wykonawców, nie zabrakło naszych absolwentów. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich młodych artystów oraz Pana Tomasza Paziewskiego za dostarczenie wielu artystycznych wrażeń, miłe spędzony czas oraz wprowadzenie w świat żywej muzyki.
Przed nami GREEN MONDAY. Tego dnia chcielibyśmy w szczególności dzielić się z innymi swoim szczęściem oraz pomysłami na szczęście. To dopiero początek naszej podróży. Relacja z kolejnych etapów podróży wkrótce.

#AkademiaPanaKleksa
#Garwolin