Green Monday 03.04.2023r.- Happy Kindergarten, Polskie Centrum Optymizmu, Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego Partner

Green Monday za nami. Był to dzień do którego obchodów absolutnie wszyscy – dorośli i dzieci powinni się przyłączyć. Z tej okazji od samego rana dzień w przedszkolu zaczęliśmy od przejścia przez "Drzwi szczęścia" oraz powitalnego uścisku i uśmiechu by każdy poczuł się radosny i szczęśliwy. Podczas prowadzonych zajec odbyly się tańce i zabawy wywołujące pozytywne emocje, jak również burza mózgów nt. „21 Rad Szczęśliwych Rodziców?”. Wspólnie z naszymi przedszkolakami stworzyliśmy "Skrzynki wdzięczności",w których znajdują się karteczki wdzięczności, będziemy je czytać naszym przedszkolakom aby utrwalać szczęśliwą aurę. Wykonaliśmy także prace plastyczne pt. „Barwy szczęścia”. Ten dzień był dla nas pełen radości życzliwości i uśmiechu. W tak wyjątkowe dni jak Green Monday możemy cieszyć się jeszcze większym powodzeniem w dawaniu szczęścia dzieciom oraz ich zadowoleniem.

#AkademiaPanaKleksa
#Garwolin