Wizyta Pani Małgorzaty - mamy Zuzi

27 kwietnia w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Małgorzatę - mamę Zuzi, która przeczytała dzieciom książkę "Zuzia się zgubiła". Dzieci chętnie słuchały kolejnego opowiadania z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci o przygodach rezolutnej Zuzi. Tym razem dzieci dowiedziały się co robić, kiedy zdarzy im się zgubić w tłumie.

Codzienne czytanie dziecku zaspokaja potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, jest także jedną z najskuteczniejszych strategii wychowania! Dziecku któremu czyta się codziennie czuje się ważne i kochane. Buduje to jego mocne poczucie własnej wartości - wewnętrzną siłę i wiarę w siebie. Codzienne głośne czytanie buduje mocną więź między rodzicem i dzieckiem.

Bardzo dziękujemy mamie Zuzi za poświęcony czas i przyniesione słodkości!

Zachęcamy pozostałych rodziców do odwiedzenia nas z książką!