Święto Optymizmu 2023.r

10 maja mieliśmy wspaniałą okazję uczestniczyć w XII Święcie Optymizmu oraz Święcie naszej Akademii, pod hasłem "The Voice of Kleks", dzieci prezentowały ciekawe utwory muzyczne, a na koniec odbył się interaktywny koncert zespołu DeeDee & Tonio

W tym wyjątkowym dniu gościliśmy także byłych absolwentów uczniów klasy IB z Panią  Izabelą Ćwiertniewską z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. I Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie! Razem z nami obchodzili XII jubileusz Optymizmu, co dodatkowo umocniło pozytywne emocje! :) Przygotowania do obchodów tego święta zaczęliśmy od zajęć poświęconych rozmowom na temat dywanu, jego znaczenia, opisu wyglądu i funkcji. Każda grupa wykonała swój królewski dywan.

Na zakończenie zaprezentowaliśmy własny dywan wykonany przez przedszkolaków pod kierunkiem pań.