"Warsztaty dla Mamy i Taty"

W dniach 23-30.05.223r. w naszym przedszkolu odbyły się "Warsztaty dla Mamy i Taty". Są takie dni szczególne w roku w których Mama i Tata mają swoje święto. Warsztaty rozpoczęły się krótkim przedstawieniem w wykonaniu dzieci, które zaśpiewały swoim rodzicom piosenki, powiedziały wierszyki, zatańczyły i zaśpiewały 100 lat. Po wesołych zabawach tanecznych dzieci zaprosiły swoich rodziców do stolików, przy których wraz ze swoimi dziećmi wzięli udział w warsztatach, podczas których powstały m.in.  gry planszowe, latawce, obrazy i kolorowa biżuteria.  Współpraca dzieci z rodzicami była bardzo owocna. Na koniec zaproszono na poczęstunek i rozmowy przy wspólnym stole w naszym ogrodzie przedszkolnym.