"Wszystkie dzieci nasze są" - Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji. Po śniadaniu dzieci uczestniczyły w "Spotkaniu z Bajką", które prowadzila Pani Sylwia Lange, nauczycielka  NSP "Kuźnia Talentów" w Chotyni. Najwięcej radości przysporzyły jednak zawody sportowe na świeżym powietrzu! Rywalizowały ze sobą grupy starsze, a potem młodsze. A konkurencje były przeróżne. Wyniki rozgrywek były zaskakujące, raz wygrywała jedna drużyna, raz druga. Ostatecznie wygrały wszystkie dzieci, bo to przecież było ich święto i nikt nie mógł przegrać. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.