"Relacja z nagrywania filmu z okazji obchodów 600-lecia Miasta Garwolin"

Chcemy się z Wami podzielić niesamowitymi wydarzeniem, które miało miejsce 7 czerwca na naszym Stadionie Miejskim! Cztery garwolińskie Publiczne Przedszkola: "Akademia Pana Kleksa", "Mały Europejczyk", "Bajka" i "Plastuś" spotkały się tam, reprezentowane przez swoje najstarsze grupy.

Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały część artystyczną na obchody 600-lecia Miasta Garwolin. Ich występ był czymś, czego jeszcze w naszym mieście nie było! Dzieci wspólnie, dodajmy wspólnie :) śpiewały, tańczyły z piłkami i grały na pudełkach. Ich talent i energia były nie do opisania!

Cała część artystyczna została uwieczniona przez Pana Darka, który filmował te niesamowite chwile. Nie możemy się już doczekać, aż zobaczymy efekt jego pracy w postaci fantastycznego filmu!

Chcemy również podziękować wszystkim dzieciom za ich świetny udział, niezwykłe zaangażowanie, siłę i wytrwałość. Spisaliście się na medal. :)

Ale to nie koniec, przed nami DNI GARWOLINA, dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa rodziców "Pszczółek" 18 czerwca 2023 roku (w niedzielę) na uroczysty korówód (godz. 11.15) a potem do Parku 550-lecia, (przy Pływalni Miejskiej Garwolanka) na występ naszych małych artystów.

Bądźcie z nami tego dnia, zapraszamy! :)