Z wizytą w szkole

Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza

W piątek 8 września 2023 w szkole nr 2 odbył się Rodzinny Piknik ekologiczny, Piegusy zostały zaproszone na to pełne atrakcji wydarzenie.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Stanowiska oferowały tworzenie ekobiżuterii, ekomedalionów, ekomydeł i ekotoreb. W dwóch stanowiskach warto było mieć szczęście, gdyż o nagrodzie decydowało koło fortuny. Warto tego dnia było zjeść solidne śniadanie i sprawdzić się w konkurencjach sportowych.

Oprócz tego przedszkolaki mogły poczuć się jak świeżo upieczeni uczniowie, Pani Kinga ze szkolnej świetlicy, oprowadziła nas po szkolnych korytarzach, odwiedziliśmy szkolną wróżkę ( pedagoga szkolnego), sprawdziliśmy czy wygodne są krzesełka, oraz odwiedziliśmy strefę relaksu.