"Każdy dzień jest kolorowy, gdy jest ze mną miś pluszowy" - Światowy Dzień Pluszowego Misia

23.11.2023 świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ukochane pluszaki. Cały dzień obfitował w wiele zabaw z misiami, które dla najmłodszych powinny stanowić maskotkę, którą mogą przytulać w swych dziecięcych troskach i smutkach. Każda grupa uszyła swojego misia, który zajął miejsce w naszych Kącikach emocji. Dzięki temu, gdy nasze przedszkolaki będą mierzyć się z jakąkolwiek trudnością, zawsze będą mogły sięgnąć po wspólnie przygotowaną przytulankę aby uspokoić swe emocje.

Tego dnia nie zabrakło także bajek o misiu oraz wspaniałych prac plastycznych z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów i tkanin.

„Miś to przyjaciel wierny, oddany. Dlatego misia wszyscy kochamy!”