Wycieczka do Teatru Kamienica oraz do sali zabaw Smart Kids Planet w Warszawie

30 listopada nasze Tygryski wybrały się na wycieczkę do Teatru Kamienica na przedstawienie "Kreska i Kropka na tropie Św. Mikołaja". Przedstawienie opowiadało jak Kreska i Kropka wpadły w szał przygotowań, które musiały być zapięte na ostatni guzik, ponieważ miał się zjawić sam ... Św. Mikołaj. Przedstawienie bardzo zaciekawiło dzieci, które pokazało, że nie tylko same prezenty są ważne ale również czas spędzony z bliskimi jest istotą zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia :-).

Następnie wybraliśmy się do Smart Kids Planet, które pokazuje jak dzieci mogą odkrywać świat w przyjazny sposób, rozwijać i bawić sie w interaktywnej sali zabaw. Tygryski mogły się bawić w 9 różnych strefach np. strefa zgranej paczki, strefa mądrych zakupów a nawet w strefie fantazjuj. Odwiedziliśmy również strefę Świętego Mikołaja.