Wycieczka przedszkolna Smerfów, Jeżyków oraz Tygrysków :)

30 listopada grupy : Smerfów, Jeżyków oraz Tygrysków wybrały się na wspaniałą wycieczkę przedszkolną ! Przedszkolaki jako pierwszy punkt wycieczki obrały sobie Teatr Kamienica. Uczestniczyły w przedstawieniu „Kreska i Kropka na tropie Świętego Mikołaja”, które opowiadało o szaleńczych przygotowaniach dwóch przyjaciółek.. oczywiście Kreski i Kropki. Wszystko musiało być zapięte na ostatni guzik, gdyż do Cichego Zakątka miał zawitać Święty Mikołaj! Niestety nic nie idzie po ich myśli…bombki się tłuką, staw zamarzł i nie można wyłowić karpia. Na domiar złego zamiast Mikołaja pojawia się Pan Przecinek.. Co wydarzyło się dalej? Nasi najmłodsi z chęcią się tym z Wami podzielą !

Następnym punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw „Smart Kids Planet”. Unikalność tego miejsca polega na interaktywnych strefach, dzięki którym dzieci wchodzą w role, rozwijają kompetencje przyszłości i co najważniejsze – spędzają czas na mądrej zabawie. Smart Kids Planet oferowała moc atrakcji: przedszkolaki mogły same robić zakupy, być kasjerem bądź klientem sklepu; budowały dom z cegieł, zakładały kaski a także dźwigiem przewoziły cegły; mogły same nadawać paczki, wysyłać i odbierać z paczkomatu. Nie zabrakło także wizyty w wiosce Świętego Mikołaja, gdzie dzieci rysowały swój wymarzony prezent, który następnie został wyświetlony na dużej ścianie. Całość wycieczki zwieńczyła zabawa z piłeczkami oraz liczne atrakcje na zjeżdżalniach.

Przedszkolaki zmęczone, ale jakże szczęśliwe wróciły do Akademii. Mamy nadzieję na więcej tak wspaniałych wycieczek aby kolekcjonować wspólne wspomnienia !!!