Finał akcji "Szlachetna Paczka"

Szanowni Państwo,

Mam ogromny zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym miał miejsce finał akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku Akademia Pana Kleksa objęła pomocą Panią Malwinę oraz jej synka Nikodema.  Nasze przedszkole przekazało dla rodziny nie tylko produkty pierwszej potrzeby takie jak: żywność i artykuły higieniczno-sanitarne, a także ubrania oraz opał na zimę. Wspólnymi silami udało nam się przygotować aż 15 ogromnych paczek!!!

Podczas przygotowywań do akcji „Szlachetna Paczka” przekonaliśmy się, że w naszej przedszkolnej społeczności jest bardzo dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią dzielić się z innymi całkiem bezinteresownie.

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, dzieciom, rodzicom, pracownikom przedszkola, wszystkim firmom oraz całej społeczności przedszkolnej, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetna Paczka”. To dzięki Wam do potrzebującej rodziny trafiło nie tylko wsparcie materialne, ale także nadzieja, dobro i ciepło świąteczne. Mamy nadzieję, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia w obdarowanej przez nas rodzinie będą pełne uśmiechu i radości.

Dziękuję, że uczestniczyliście razem z nami w tej szlachetnej akcji oraz pomogliście zmienić świat na lepszy i piękniejszy.

Dobro zawsze wraca !!! Zmieszany

Łucja Wieczorek