Szkolimy się !

W dniach 02-03.02.2024 r. odbyło się w naszym przedszkolu szkolenie dotyczące inteligencji emocjonalnej zarówno wśród dzieci jak i nauczycieli, a także zarządzania emocjami swoimi i innych. Szkolenie poprowadziła Pani Marzena Martyniak z Instytutu Rozwoju Emocji. Podczas szkolenia Pani Marzena przedstawiła nam innowacyjny program "Land of emotions". Program ten tworzony był od 2012r. i dopracowywany przez 6 lat. Wprowadzony został w 2018 r. "Land of emotions" może być wprowadzony dla każdej grupy wiekowej. Celem programu jest tworzenie struktury inteligencji emocjonalnej, program pozwala wprowadzić konsekwencje zachowań i rozróżnić je od kar. "Land of emotions" pomaga także w prowadzeniu przez kryzysy rozwojowe u dzieci.

Dziękujemy za przekazane treści, podniesienie kwalifikacji oraz wspaniałą atmosferę.