"Muzykowanie na dywanie" - słuchamy koncertu gitarowego w wykonaniu naszego absolwenta Mikołaja:)

W tym tygodniu naszą grupę odwiedził wyjątkowy i przesympatyczny gość, absolwent naszego przedszkola i cudowny chłopiec :) Mikołaj Wysocki.

Miki jest uczniem 1 klasy szkoły podstawowej, w ubiegłym roku jeszcze wesoło biegał sobie z kolegami przedszkolakami po naszych salach a już w tym roku jest pilnym i ambitnym uczniem, który jednak nie zapomina o swoich kochanych Paniach :) o cudownych latach spędzonych w tych naszych przedszkolnych murach. Z odwagą i radością Miki wkroczył do naszych maluszków, aby pokazać nam gitarę i zaprezentować swoje umiejętności muzyczne.

Za co Ci Mikusiu bardzo dziękujemy :) życzymy samych sukcesów i zapraszamy do nas częściej :)