Happy Kindergarten :)

Happy Kindergarten

Wiemy, że zdrowie psychiczne małych dzieci jest bardzo ważne , szczególnie w świecie pełnym komputerów i cyfryzacji, a dbanie o dobrostan psychiczny jest zadaniem nas dorosłych, dlatego podjęłyśmy wyzwanie i przystąpiłyśmy do realizacji programu Happy Kindergarten , gdzie uczymy się same a także dzieci dbać o dobre samopoczucie i nastawienie psychiczne czyli o to, co jest celem nadrzędnym.  Aby jak najlepiej zadbać o dobrostan psychiczny szczególnie dzieci oraz nas samych (całego personelu) podjęłyśmy wyzwanie pracy nad zdrowiem psychicznym członków Akademii w programie Happy Kindergarten. Po 2 latach realizacji tego przedsięwzięcia na Gali Szczęścia dostałyśmy międzynarodowe wyróżnienie oraz gratulacje za realizację programu Happy Kindergarten w kierunku przyszłej edukacji opartej na szczęściu dorosłych a co najważniejsze szczęściu małych dzieci.  Nasze starania zostały docenione przez kapitułę międzynarodowych ekspertów.  Dziękujemy, że mogłyśmy znaleźć się w tak zaszczytnym gronie!  Ponadto dziękujemy Władzom Miasta oraz Rodzicom za współpracę !
Razem możemy więcej !!!