„Cukrowy baranek, wokół mnóstwo pisanek - Wielkanocne warsztaty z rodzicami”

Zbliżające się Święta Wielkanocne stały się okazją do zawitania w progi przedszkola rodziców naszych przedszkolaków. Na warsztatach wielkanocnych, które odbywały się w naszej grupie 19 marca. Rodzice i dzieci w miłej atmosferze spędzili czas na wspólnej pracy. Warsztaty były świetną okazją do integracji naszych przedszkolaków z rodzicami. Wszyscy dzielnie pracowali wykonując przepiękne stroiki na wielkanocny stół. Wspólne wykonywanie ozdób na wielkanocne stoły przyniosło przedszkolakom wiele radości. Cieszymy się, że w tak miłym gronie udało nam się wykonać piękne ozdoby. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdecznąmiłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.