"Bezpieczna droga do przedszkola"

W pierwszym tygodniu października dzieci z grupy "Pszczółki" poznawały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Uczyliśmy się jak prawidłowo przechodzi się przez jezdnię, rozpoznawaliśmy niektóre znaki drogowe, zapamiętywaliśmy ważne numery alarmowe. A na koniec uczestniczyliśmy w spotkaniu z sierż.szt. Krzysztofem Sekułą z Powiatowej Komendy Policji w Garwolinie.

Pan policjant jeszcze raz przypomniał nam wszystkie zasady bezpieczeństwa na drodze, a potem zaprosił wszystkie dzieci do zajęć praktycznych. Dzieci z pełną odpowiedzialnością podeszły do zadania i bezbłędnie pokonały, w obecności opiekunów i sierż. Sekuły, ruchliwe skrzyżowanie znajdujące się w okolicy naszego przedszkola, po czym bezpiecznie wróciły do przedszkola.