Dzień Pluszowego Misia i Kolorowej Kredki

25 listopada grupa "Misie" świętowała Dzień Pluszowego Misia i Kolorowej Kredki. Dzień Nasza grupa rozpoczeła od listu, który rano dostarczył do sali listonosz. Był on od Pluszowego Misia, który prosił dzieci o pomoc w wykonaniu kilku zadań. Oczywiście wszystkie zadania zostały przez dzieci wykonane, o czym świadczyły otrzymane w kopertach zasady szanowania kredek i innych przyborów piśmieniczych. Miś był bardzo szczęśliwy i zadowolony, że dzieci pomogły mu i wykonały wszystkie powierzone zadania ruchowe, muzyczne, czy matematyczne. W ramach podziękowań dzieci otrzymały dyplomy nadajęce TYTUŁ PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA I KOLOROWEJ KREDKI. Przedszkolaki były dumne z siebie, że dały rade, a przede wszytkim pomogły Misiowi.