Mikołajki- magiczny czas

Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, ale dziś przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany który jak wszystkim wiadomo ma zawsze niespodzianki. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków i został przez nich serdecznie przyjęty. Dzieci z błyskiem w oku spoglądały na Mikołaja, który przeprowadził z nimi rozmowę na temat bycia grzecznym. Wspólnie wykonaliśmy zadania matematyczne, które przygotował dla nas MIkołaj. Mikołaj rozdał nowe zabawki oraz pozostawił dzieciom słodkie upominki . Dzieci w podziękowaniu Świętemu Mikołajowi śpiewały piosenki. Przedszkolaki były bardzo dzielne, wszystkie odważnie podchodziły po swój podarunek i śmiało siadały na kolanach Mikołaja. Radosne spotkanie zostało uwiecznione wieloma zdjęciami przedszkolaków z wspaniałym gościem. Święty Mikołaj obiecał, że za rok również odwiedzi nasze przedszkole.