Podziękowanie za udział w akcji "Szlachetna Paczka"

Drodzy Rodzice!

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie.

Nasze Przedszkole objęło pomocą Pana Piotra. Zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również opał 1,5t węgla, odzież, obuwie, wyposażenie mieszkania, bon do apteki i garnki.

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 2 „Akademia Pana Kleksa” składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, dzieciom, pracownikom przedszkola, całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanej przez nas rodziny nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepszy!