"Miły, starszy, siwy Pan.."

Nadszedł długo wyczekiwany dzień.. W naszym przedszkolu pojawił się jeden z najważniejszych gości, Święty Mikołaj! Nasz niezywkły gość przybył do nas na hulajnodze! Powitalnej radości nie było końca! Na wstepie Mikołaj usłyszał pięknie odśpiewaną przez wszystkich przedszkolaków zimową piosenkę..następnie wyruszył do naszych sal aby wysłuchać wielu opowieści naszych Misiaczków. Święty Mikołaj dostał wiele pytań ale najważniejsze były oczywiście o prezenty! Jak wiadomo, Mikołaj ma już swoje lata więc wszelkie prośby uważnie spisywał na kartce. Misiaczki postanowiły również rozwiązywać wraz z Mikołajem zabawy i łamigłowki matematyczne. Po poprawnym wykonaniu zadań, przyszedł czas na prezenty. Każdy został obdarowany niespodzianką ukrytą w torbie oraz pięknym kalendarzem adwentowym. Ten dzień zdecydowanie nalezał do jednych z bardziej emocjonujących. Zapamiętamy go na długo!