Poznajemy zawody - wycieczka do Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie

25 lutego grupa "Krasnali" została zaproszona na zajęcia do Zespołu Szkół nr 2  im Tadeusza Kościuszki w Garwolinie. Koordynatorem współpracy pomiędzy Przedszkolem a Zespołem Szkół jest Anna Liszewska, której bardzo serdecznie dziękujemy!!!.

Wycieczka przebiegła bardzo żywiołowo. Na  początek dzieci miały okazję obejżeć spoty telewizyjne na temat zdrowego trybu życia, z których był krótki ustny sprawdzian. Kolejnym punktem były  zawody sportowe, na których przedszkolaki wykazały się sprytem, zręcznością oraz współptracą - emocje sięgały zenitu.

Na stoisku fryzjerskim można było zmienić na wiosnę kolor włosów oraz zrobić sobie brokatowy tatuaż a obok zjeść coś zdrowego i dobrego przygotowanego przez uczniów szkoły gastronomicznej.  Oprócz tego dzieci uczyły się zasad pierwszej pomocy, a na koniec każde dziecko dostało Certyfikat Zdrowego Przedszkolaka.