,,Mikołajkowo śnieżynkowe niespodzianki"- Spotkanie z Mikołajem i Śnieżynkami

Byłem bardzo, bardzo grzeczny
bardzo się starałem..."
"Mój kochany Mikołaju"

4 grudnia długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. W tym dniu nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość, Święty Mikołaj.  Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną poprzez obdarowywanie wszystkich prezentami, w szczególności dzieci. Wreszcie upragniony dzień na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak chwilę, bo gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na każdej buzi pojawił się szeroki uśmiech.
Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za odwiedziny i wielki worek prezentów.
Czekamy na ciebie znów za rok!

Święty Mikołaj W Kostiumie Niosącym Worek | Darmowy Wektor