„Dzisiaj dzień niezwykły, Dzień Postaci z Bajek dlatego Przedszkolak kimś innym się staje”

7 listopada 2023 r. obchodziliśmy w naszej Akademii wspaniałe święto – „Dzień Postaci z Bajek”. Dzień ten jest czasem pełnym magii, kreatywności i niekończącej się zabawy. Bajki to doskonała forma edukacji, która uczy dzieci różnych wartości i norm społecznych. Dzieci poprzez swoje ulubione postacie z bajek uczą się o dobroci, uczciwości, odwadze, przyjaźni, a także konsekwencjach złych decyzji. Tego dnia dzieci wysłuchały bajek nawiązujących swoją tematyką do przyrody. Przedszkolaki uczestniczyły także w licznych grach i zabawach sensorycznych. Zwieńczeniem „Dnia Postaci z Bajek” był udział w przedstawieniu „Jak słomę zmienić w złoto” w wykonaniu aktorów Teatru Brzechwy z Lublina.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla swoich pociech oraz za włączenie się do akcji. Spisaliście się Państwo na medal!