Złota Jesień, skarby niesie

Złota Jesień , Skarby niesie!!!     55 Wianki jesienne ideas in 2021 | wianek, rękodzieło, bukiety

Czas tak szybko płynie niedawno były wakacje , a już żegnamy lato . Aby nadchodząca jesień mieniła się w barwach złotych i czerwonych, tak jak wymarzyliśmy sobie przygotowując uroczystość : ZŁOTA JESIEŃ , SKARBY NIESIE.

Wspólnie z rodzicami przygotowano scenerię do tego wydarzenie. Ogrom jesiennych darów ( jarzębin, dyń, kasztanów, słoneczników , warzyw i owoców itd )przypominał o bogactwie i kolorach nadchodzącej pory roku . Przepiękne, różnorodne wianki , które wykonali rodzice dla swoich pociech był dopełnieniem tego pozytywnego " zamieszania" , w którym przyszła do nas postać:  Pani Jesieni , zadając przedszkolakom zagadki , a na koniec personel przedszkola wykonał  dla dzieci teatrzyk " Rzepka."- J. Tuwima.

Oprawę muzyczną przygotowała i bawiła najmłodszych : Orkiestra dni Naszych .