"Pasowanie dzisiaj mamy i Wam ładnie zaśpiewamy”- Pasowanie na Optymistycznego Członka Akademii

Dnia 25 października 2019 r. odbyło się uroczyste pasowanie Pszczółek na optymistycznego członka Akademii Pana Kleksa.  Był to szczególnie ważny dzień dla dzieci ponieważ, to ich pierwszy debiutancki występ przed tak liczną publicznością. Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała Dyrektor Przedszkola pani Łucja Wieczorek. Podczas tej doniosłej uroczystości przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki  i tańczyły. Występując przed tak licznym gronem, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami artystycznymi, ale również wielką odwagą. Występ małych artystów został nagrodzony gromkimi brawami. Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę  tak ważnego dnia, każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobny upominek. Po zakończonej uroczystości nasze dzielne przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!