"Dziś w przedszkolu wielki bal, tańczy razem ze sto par"

Karnawał to czas zabaw tanecznych. 4 lutego taki bal miał miejsce w naszym przedszkolu. Maluszki, w kolorowych strojach wróżek, księżniczek, zwierząt, rycerzy bawiły się przy dźwiękach współczesnych przebojów dziecięcych. Przepięknie przebrane przedszkolaki miały okazję do wspólnego potańczenia, oraz pośpiewania znanych im piosenek. Dzieci z dumą prezentowały swoje wymyślne stroje, czerpiąc przy tym mnóstwo radości. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach i pląsach a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Popisy taneczne i liczne zabawy umiliły dzieciom ten niecodzienny czas.

Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.